2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mažosios suktenės (Vertigo angustior) ir keturdantės suktenės (Vertigo geyeri) apsaugos planų ir apsaugos veiksmų planų parengimas
Beschreibung: Pirkimo objektą sudaro šios paslaugos: • 17 (septyniolikos) apsaugos veiksmų planų parengimas; • 2 (dviejų) apsaugos planų parengimas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0