544819-2026 - Ergebnis
Rumänien – Durchführbarkeitsstudie – Elaborarea Studiului de Fezabilitate ”Electrificare a 6 secții de circulație ale sistemului feroviar din România -SF- Arad (Utvinișu Nou) –Boiu Bihor” –Lot SRCF Timișoara
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elaborarea Studiului de Fezabilitate ”Electrificare a 6 secții de circulație ale sistemului feroviar din România -SF- Arad (Utvinișu Nou) –Boiu Bihor” –Lot SRCF Timișoara
Beschreibung: Se necesită elaborarea Studiului de Fezabilitate în conformitate cu legislația națională în vigoare (HG nr. 907/2016, cu modificările și completările ulterioare) și se va prezenta soluția optimă din punct de vedere tehnic și economic pentru realizarea obiectivului de investiții ”Electrificare a 6 secții de circulație ale sistemului feroviar din România -SF-Arad (Utvinișu Nou) – Boiu Bihor” –Lot SRCF Timișoara în vederea prezentării celei mai eficiente soluții de implementare a obiectivului de investiție.Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificări/informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire pâna în a 20-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări/informații suplimentare în legătură cu documentația de atribuire în a 10-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu va răspunde la solicitările de clarificări transmise după data limită stabilită. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP.
Interne Kennung: 3/1/7/3368/30.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79314000 Durchführbarkeitsstudie
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Se necesită elaborarea Studiului de Fezabilitate în conformitate cu legislația națională în vigoare (HG nr. 907/2016, cu modificările și completările ulterioare) și se va prezenta soluția optimă din punct de vedere tehnic și economic pentru realizarea obiectivului de investiții ”Electrificare a 6 secții de circulație ale sistemului feroviar din România -SF-Arad (Utvinișu Nou) – Boiu Bihor” –Lot SRCF Timișoara în vederea prezentării celei mai eficiente soluții de implementare a obiectivului de investiție.
Interne Kennung: 1