2. Verfahren
Verfahren
Titel: VN Brno - rozšíření technologických zařízení - 1.etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nástěnných a podstropních vnitřních klimatizačních jednotek s přímým chlazením a venkovní jednotka dle technické specifikace, která bude nedílnou součástí Zadávací dokumentace a dále také zajištění záručního servisu, jež je předmětem této veřejné zakázky, jehož podmínky budou upraveny návrhem Smlouvy o dodávce a zprovoznění klimatizace. Dodávka a montáž se týká nových, funkčních, nerepasovaných vnitřních a vnějších klimatizačních jednotek a jejich uvedení do provozu včetně vyhotovení a předání kontrolního protokolu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331220 Installation von Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dle obchodních podmínek