544863-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reklamedienste – Servicii de promovare pentru obiectivul de investiții „Promovarea destinației turistice Mureș pe piețele internaționale cheie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de promovare pentru obiectivul de investiții „Promovarea destinației turistice Mureș pe piețele internaționale cheie”
Beschreibung: Valoarea totală estimată Valoarea estimată a tuturor contractelor de achiziție publică subsecvente, care se estimează că vor fi atribuite în baza acordului-cadru este de 45.000.000,00 lei. Valoarea maximă estimată a unui contract subsecvent este de 15.000.000,00 lei fără TVA În cadrul acordului cadru Contractele subsecvente se vor incheia anual Activitățile prevăzute în Anul I, Anul II și Anul III urmează să fie realizate în funcție de necesități, astfel, contractele subsecvente vor fi atribuite în funcție de necesitățile autorității contractante. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita stabilit de autoritatea contractanta in anuntul de participare si fisa de date a achizitiei–Sectiunea I.3). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de Clarificari prin publicarea în Sectiunea Documentatie, clarificari, decizii, in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor
Interne Kennung: 38524606/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de promovare pentru obiectivul de investiții „Promovarea destinației turistice Mureș pe piețele internaționale cheie” Valoarea estimată a tuturor contractelor de achiziție publică subsecvente, care se estimează că vor fi atribuite în baza acordului-cadru este de 45.000.000,00 lei. Valoarea maximă estimată a unui contract subsecvent este de 15.000.000,00 lei fără TVA În cadrul acordului cadru se vor incheia minim 1 contract subsecvent si maxim 3 contracte subsecvente Activitățile prevăzute în Anul I, Anul II și Anul III urmează să fie realizate în funcție de necesități, astfel, contractele subsecvente vor fi atribuite în funcție de necesitățile autorității contractante. Orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire, cu respectarea termenului limita stabilit de autoritatea contractanta in anuntul de participare si fisa de date a achizitiei–Sectiunea I.3). Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18. Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de Clarificari prin publicarea în Sectiunea Documentatie, clarificari, decizii, in a 11-a zi inainte de data limită de depunere a ofertelor stabilită in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor
Interne Kennung: 1