2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování studie a projektové dokumentace – Hala Střelnice – Domažlice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování architektonické studie, následné projektové dokumentace a výkon autorského dozoru na výstavbu multifunkční haly v areálu městského stadionu Střelnice v Domažlicích.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zpracování studie a projektové dokumentace - Hala Střelnice - Domažlice
Interne Kennung: OSM-5352/2026-MEDO-43148/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vybraný dodavatel není oprávněn zahájit jakékoli práce na dalších doposud nerealizovaných fázích služby bez obdržení příslušné výzvy objednatele ve smyslu návrhu smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace. Zadavatel je oprávněn jednostranně zúžit předmět zakázky oproti rozsahu uvedenému v bodě 2.2 zadávací dokumentace, spočívající v nerealizaci dalších doposud nerealizovaných fází služby. Účastník se zavazuje, že v případě požadavku zadavatele na nerealizaci dalších doposud nerealizovaných fází služby nebude po zadavateli vymáhat náhradu za již vynaložené prostředky, ušlý zisk, či případné další náklady spojené s takto nerealizovanými fázemi služby.