2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODCZYNNIKI LABORATORYJNE: ZESTAWY DO WYKRYWANIA PATOGENÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MULTIPLEKS PCR W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANYM SYSTEMIE ZAMKNIĘTYM DLA LABORATORIUM CENTRALNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Beschreibung: ODCZYNNIKI LABORATORYJNE: ZESTAWY DO WYKRYWANIA PATOGENÓW WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA DO MULTIPLEKS PCR W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANYM SYSTEMIE ZAMKNIĘTYM DLA LABORATORIUM CENTRALNEGO W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Interne Kennung: ZP-PN-26/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiaj. ZOZ w D-cy przepr. post. o udziel. zam. na dost. w/w odcz. (przet. nieogr. nr: ZP-PN-18/2026), jednakże post. to zost. uniew. na podst. art. 255 pkt 2 uPzp, gdyż wszystkie oferty złożone w postępowaniu podlegały odrzuceniu. Została złożona 1 oferta, która została odrzucona na podstawie art. 226 ust 1 pkt 3 uPzp, gdyż nie została złożona w formie elektronicznej, tj. nie została podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W zw. z tym zach. pilna potrz. jak najszyb. udz. w/w zam., w celu zabezp. dostaw niezw. waż. w/w odcz. /z dz. anal./ do wyk. bad. diagn. pacj., tj. do szybkiej diagn. zakaż. przew. pokarm., ukł. oddech. i PMR, a zakup w trybie PN to możl. zak. po cen. zdecyd. korzystn. niż w trybie art. 2 u.1 p.1 uPzp, co niezw. ważne w syt. fin. tut. Zoz-U. Dlat. zach. koniecz. szybk. udz. zam. i zabezp. dost. w/w odcz. do diagnost. pacj. i wdroż. odp. terapii lecz. hosp. pacj. Ze wzgl.: wart.zam.przekr. kwotę 216 000 EURO i ustaw.term.tj. m.in.: 1) 30 tso, 2) uwzgl.ewent.: udz.wyj., zm.tso, 3) wyzn.wyk.,ustaw. min. 10-dn.term.na złoż.dok.potw.speł.war.udz. w post. i br. podst.wykl., 4) wyzn.wyk.dod.term. (np. 5 dni) na uzup.dok.,ośw., 5) 10 dn.term.na zaw.um., 6) min.czas na bad. meryt.ofert-opis p.zam., wyj.treści złoż.of.,bad.raż.niskiej ceny, popr.omył.z art. 223 ust. 2uPzp – zam. może być udz.po upł.70dni. Skróc.tso do 15dni (art. 138 ust. 2 pkt 2 uPzp) jest uzas.: w znacz.stop.przysp.udz.zam.,tj. o 15dni, co ma b.ist. i niebagat.znacz.ze wzgl.rat. zdr. ludzk., a to wart. najwyż.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: ZESTAWY DO WYKRYWANIA PATOGENÓW - poz. 1 - 5 (według Części XII A SWZ) WRAZ Z DZIERŻAWĄ ANALIZATORA I INNEGO SPRZĘTU (według Części XII B SWZ) ORAZ MATERIAŁY ZUŻYWALNE, KONTROLE, KALIBRATORY I INNE MATERIAŁY DODATKOWE NIEZBĘDNE DO WYKONYWANIA BADAŃ (według Części XII C SWZ)