544908-2026 - Ergebnis
Polen – Mobilfunkgeräte – Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji
BeschreibungZakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon dla potrzeb jednostek organizacyjnych Policji
Vorherige Bekanntmachung776661-2025
Interne Kennung250/BŁiI/25/DG
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
BeschreibungZakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
Interne Kennung250/BŁiI/25/DG - Zadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Zakup wraz z dostarczeniem tabletów oraz telefonów komórkowych typu smartfon
Interne Kennung250/BŁiI/25/DG - Zadanie 2