544911-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – III/0066, III/00711, III/00716, Hřebeč, rekonstrukce silnice - III. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIII/0066, III/00711, III/00716, Hřebeč, rekonstrukce silnice - III. etapa
BeschreibungJedná se o rekonstrukci stávajících silnic III. třídy v jejich stávajícím směrovém a výškovém vedení včetně obnovy a doplnění odvodnění komunikací. Oprava bude prováděna dle PD a dle smlouvy o společném zadání veřejné zakázky mezi KSÚS SK a obcí Hřebeč. Součástí zakázky je projednání a realizaci DIO zhotovitelem stavby.
Interne KennungVZ-0270/00066001/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrenspodlimitní otevření řízení
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken, 45233140 Straßenarbeiten, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221119 Bauarbeiten zur Erneuerung von Brücken, 45221100 Bauarbeiten für Brücken, 45221111 Bau von Straßenbrücken, 45233140 Straßenarbeiten, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Optionen
Beschreibung der OptionenSmluvní strany sjednávají, v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ následující vyhrazené změny: Měření skutečně provedeného množství plnění, kdy budou uhrazeny pouze skutečně provedené změřené práce. Položkami, které mohou být měřeny dle skutečně provedených prací, jsou všechny položky v soupisu prací, které nejsou označeny jako položky KPL (neměřitelné položky, tzv. komplet položky) ve výkazu výměr. Cena za tyto položky, které budou měřeny, bude hrazena dle příslušných jednotkových cen uvedených v Příloze č. 1 Smlouvy a podle skutečně poskytnutého objemu konkrétní měřitelné položky. Maximální vyhrazená změna nesmí překročit 10 % celkové nabídkové ceny Díla. Pro tyto změny se použije dokument Evidence změny dle Směrnice č. 36. Odpovídající prodloužení termínu provádění Díla nebo plnění konkrétního postupného závazného milníku, je ve smyslu § 100 ZZVZ, dále možné v případě, že: a) v průběhu provádění Díla se na Staveništi vyskytnou nálezy objektů archeologického zájmu; b) v průběhu provádění Díla dojde ke vznesení požadavků na koordinaci s projekty třetích osob nebo Objednatele; c) orgán veřejné moci vydá zákaz výkonu některých činností souvisejících s plněním předmětu díla Zhotovitelem; d) Objednatel bude požadovat dodatečné zkoušky; e) Objednatel bude v prodlení se součinností při realizaci přejímacích zkoušek; f) dojde k nepředvídanému prodlení při projednávání dopravně inženýrských opatření z důvodů nikoliv na straně Zhotovitele; g) Národní památkový ústav, Policie ČR či jiný oprávněný orgán uplatní dodatečné požadavky a tato skutečnost způsobí objektivní nemožnost provést Dílo ve stanovených termínech.