See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vienvietė hiperbarinės oksigenoterapijos kamera VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centrui (tarptautinis atviras)
Beschreibung: Perkančioji organizacija – VšĮ Kaišiadorių rajono savivaldybės sveikatos centras. Pirkimą perkančiosios organizacijos vardu atlieka savivaldybės centrinė perkančioji organizacija Kaišiadorių bendrųjų funkcijų tarnyba. Sutartį pasirašys perkančioji organizacija. Pirkimas į dalis neskaidomas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33157500 Überdruckkammern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0