2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Werken in Gelderland "Beleid en Advies"
Beschreibung: De op Inhuur WerkenInGelderland aangesloten organisaties zijn meer of minder frequent zoek naar professionals in de categorie Beleid- en adviesdiensten. Per aangesloten organisatie kunnen de Beleids- en Advies functies er anders uitzien en de organisatie daarvan anders zijn vormgegeven. In deze categorie worden werkzaamheden uitgevoerd voor diverse gebieden zoals: strategisch advies, veranderstrategie advies, impact analyses, reviews, grootschalige events organiseren, modelleren, business cases opstellen, integratie/separatie van onderdelen begeleiden en cultuurdiagnose. Voor de categorie Beleid- en adviesdienst zijn organisaties aangesloten bij WerkenInGelderland meer of minder frequent op zoek naar professionals, zoals: - Beleidsmedewerkers - Beleidsadviseurs - Strategisch consultants - Transitiemanagers - Medewerkers regie team - Analist/onderzoekers Nader te bepalen!
Interne Kennung: 16INK020
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: DAS Werken in Gelderland "Beleid en Advies"
Interne Kennung: 1