See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH WRAZ Z UŻYCZENIEM SPRZĘTU DLA SZPITALA MBNP W WOŁOMINIE W PODZIALE NA ZADANIA
Beschreibung: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH WRAZ Z UŻYCZENIEM SPRZĘTU DLA SZPITALA MBNP W WOŁOMINIE W PODZIALE NA ZADANIA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH WRAZ Z UŻYCZENIEM SPRZĘTU DLA SZPITALA MBNP W WOŁOMINIE
Beschreibung: DOSTAWA ŚRODKÓW DEZYNFEKCYJNYCH WRAZ Z UŻYCZENIEM SPRZĘTU DLA SZPITALA MBNP W WOŁOMINIE
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 14. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Ustawy Pzp. 15. Realizacja prawa opcji (1) polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 25 % wartości umowy (prawo opcji może objąć każdy z rodzajów produktów będących przedmiotem zamówienia) w czasie podstawowego terminu realizacji umowy. 16. Realizacja prawa opcji (2) polegać będzie na przedłużeniu terminu realizacji umowy maksymalnie o 12 miesięcy. (prawo opcji może objąć każdy z rodzajów produktów będących przedmiotem zamówienia) 17. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 18. Prawo opcji (1) oznacza, że w przypadku gdy Zamawiający wyczerpie całość asortymentu przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; • wykaz asortymentu objętego prawem opcji oraz ceny jednostkowe brutto określa załącznik nr 2 do SWZ - OPZ (Formularz Asortymentowo- Cenowy); 19. Prawo opcji (2) oznacza, że gdy Zamawiający nie wyczerpie całości asortyumentu w podstawowym terminie realizacji umowy uruchomi prawo opcji, które będzie realizowane zgodnie z następującymi zasadami: • prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach (w tym warunkach cenowych) jak zamówienie podstawowe; • wykaz asortymentu objętego prawem opcji oraz ceny jednostkowe brutto określa załącznik nr 2 do SWZ - OPZ (Formularz Asortymentowo- Cenowy); 20. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem, z tym zastrzeżeniem, że o skorzystaniu z prawa opcji 2 Zamawiający poinformuje Wykonawcę najpóżniej na miesiąc przed upływem podstawowego terminu realizacji umowy. 21. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014
Los: LOT-0015
Los: LOT-0016
Los: LOT-0017
Los: LOT-0018
Los: LOT-0019
Los: LOT-0020
Los: LOT-0021
Los: LOT-0022
Los: LOT-0023
Los: LOT-0024