544953-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – FN Ostrava – Výstavba Moravskoslezského onkologického centra
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFN Ostrava – Výstavba Moravskoslezského onkologického centra
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je realizace díla „FN Ostrava – Výstavba Moravskoslezského onkologického centra“, a to provedením stavebních prací, dodávek a služeb za účelem vybudování zcela nového pavilonu MSOC, spojovacího mostu, podzemní chodby, úpravy v objektu onkologie a energobloku EGB11, včetně technického a technologického vybavení. Bližší informace k realizaci předmětu plnění jsou uvedeny v ZD.
Interne KennungOŘN-12/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD