See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nu Curio V012 - Pedagogisch hulpverleners
Beschreibung: Dit is een Nadere Uitvraag vanuit het T7172DAS Inhuur - Schoolmaatschappelijk werker. De Nadere Uitvraag ziet op het inhuren van Pedagogisch hulpverleners voor Curio.
Vorherige Bekanntmachung: 394528-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000