544998-2026 - Wettbewerb
Polen – Brandbekämpfungsausrüstung – Dostawa 4 sztuk średnich samochodów ratownictwa wysokościowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 4 sztuk średnich samochodów ratownictwa wysokościowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 4 sztuk średnich samochodów ratownictwa wysokościowego zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załącznika 1a do OPZ – wykaz sprzętu. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne KennungWL.2371.5.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111000 Brandbekämpfungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa 4 sztuk średnich samochodów ratownictwa wysokościowego.
Menge4 Stück