545031-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – Jüri II - Jüri; Lehmja-Jüri; Vaida I - Aruküla; Vaida II - Aruküla 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine (JV00L9)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jüri II - Jüri; Lehmja-Jüri; Vaida I - Aruküla; Vaida II - Aruküla 10 kV õhuliini liinikoridori hooldus- ja laiendustööde teostamine (JV00L9)
Beschreibung: Jüri II - Jüri; Lehmja-Jüri; Vaida I - Aruküla; Vaida II - Aruküla 10 kV nimipingega õhuliini kaitsevööndis kasvava võsa ehk põõsaste ja kuni 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine, õhuliini kaitsevööndis kasvavate üle 8 cm rinnasdiameetriga puude raiumine ning ümarmaterjali ja raiejäätmete kokkuvedu. Piirkonnad, asukohad ja alad, kus toimub tööde teostamine, on kirjeldatud hanke alusdokumentides. Töö teostamise tähtaeg 120 kalendripäeva lepingu sõlmimisest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313171-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
5. Los
Los: LOT-0000