2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO TYPU LIS/PIS DLA ZAKŁADU PATOMORFOLOGII WRAZ Z DOSTAWĄ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA (...)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO TYPU LIS/PIS DLA ZAKŁADU PATOMORFOLOGII WRAZ Z DOSTAWĄ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH W CELU PRZYSPIESZENIA PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA" REALIZOWANEGO W RAMACH INWESTYCJI D1.1.2: "PRZYSPIESZENIE PROCESÓW TRANSFORMACJI CYFROWEJ OCHRONY ZDROWIA POPRZEZ DALSZY ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W OCHRONIE ZDROWIA", zgodnie z opisem znajdującym się w części III SWZ, formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1, szczegółowym formularzu ofertowym stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz opisem parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/60/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO TYPU LIS/PIS DLA ZAKŁADU PATOMORFOLOGII WRAZ Z DOSTAWĄ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO W RAMACH PROJEKTU PN. "ROZWÓJ USŁUG CYFROWYCH W SPSK NR 1 IM. PROF. S. SZYSZKO ŚUM W KATOWICACH (...)