See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zariadení na simulácie a virtuálne prostredie pre výučbu farmácie na UVLF v Košiciach. Predmet zákzky sa dodáva pre študentov UVLF a bude slúžiť na modernú výučbu a odbornú prípravu študentov, prostredníctvom interaktívnych dotykových zariadení, prostredníctvom simulačných technológií a vzdelávacích modulov. Systém umožní realizovať praktické tréningy, detailnú vizualizáciu ľudskej anatómie, podporí rozvoj praktických zručností a zefektívni výučbu v oblasti farmácie na UVLF, podľa Opisu predmetu zákazky, ktorý je prílohou č. 1 Súťažných podkladov.
Interne Kennung: UVLF_SIM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001