54508-2025 - Wettbewerb
Polen – Mineralöl und Destillate – Dostawa paliw płynnych - olej napędowy ON i benzyna bezołowiowa Pb95 - dla potrzeb stacji paliw
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych - olej napędowy ON i benzyna bezołowiowa Pb95 - dla potrzeb stacji paliw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw płynnych – oleju napędowego standardowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95 – dla potrzeb stacji paliw prowadzonej w Zakładzie Usług Komunalnych Warce Sp. z o.o. przy ul. Grójeckiej 24. Szacowane roczne zapotrzebowanie stacji paliw na paliwa płynne: • Olej napędowy ON (kod CN 2710 19 43 oraz 2710 20 11) ok. 900 m3 • Benzyna bezołowiowa Pb95 (kod CN 2710 12 45) ok. 350 m3. Podana wyżej ilość metrów sześciennych paliw w skali jednego roku jest tylko prognozą i Zamawiający nie jest tymi ilościami związany, przy czym minimalny zakres zamówienia dla rocznego zapotrzebowania stacji paliw na paliwa płynne wynosi: • Olej napędowy ON (kod CN 2710 19 43 oraz 2710 20 11) 350 m3 • Benzyna bezołowiowa Pb95 (kod CN 2710 12 45) 150 m3.
Interne Kennung: 03/SZP/2025/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Dostawa paliw płynnych – olej napędowy ON i benzyna bezołowiowa Pb95 – dla potrzeb stacji paliw
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliw płynnych – oleju napędowego standardowego ON i benzyny bezołowiowej Pb 95 – dla potrzeb stacji paliw prowadzonej w Zakładzie Usług Komunalnych Warce Sp. z o.o. przy ul. Grójeckiej 24. Szacowane roczne zapotrzebowanie stacji paliw na paliwa płynne: • Olej napędowy ON (kod CN 2710 19 43 oraz 2710 20 11) ok. 900 m3 • Benzyna bezołowiowa Pb95 (kod CN 2710 12 45) ok. 350 m3. Podana wyżej ilość metrów sześciennych paliw w skali jednego roku jest tylko prognozą i Zamawiający nie jest tymi ilościami związany, przy czym minimalny zakres zamówienia dla rocznego zapotrzebowania stacji paliw na paliwa płynne wynosi: • Olej napędowy ON (kod CN 2710 19 43 oraz 2710 20 11) 350 m3 • Benzyna bezołowiowa Pb95 (kod CN 2710 12 45) 150 m3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w pkt. 3 SWZ.