2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění výkonu role Specialisty na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu role Specialisty na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora). Hlavní náplní role Specialista na bezpečnostní monitoring (proaktivní a reaktivní podpora) je správa, konfigurace a doporučení na zlepšení vybraných bezpečnostních nástrojů, monitoring a řešení událostí, které jsou příslušnými nástroji detekované, včetně vyhodnocování celkového provozu a globálních doporučení k podpoře technických opatření kybernetické bezpečnosti Zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72110000 Beratung bei der Hardwareauswahl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72223000 Prüfung von Informationstechnologieanforderungen, 72261000 Software-Unterstützung, 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P26V00000969
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72223000 Prüfung von Informationstechnologieanforderungen, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72261000 Software-Unterstützung, 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Pokud bude Smlouva na realizaci veřejné zakázky předčasně ukončena, vyhrazuje si zadavatel pro takový případ možnost uzavřít Smlouvu na realizaci zbývající části veřejné zakázky s dodavatelem, jehož nabídka se v zadávacím řízení umístila jako další v pořadí v rámci provedeného hodnocení, a to při zachování stejných podmínek, které tento dodavatel uvedl v nabídce. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem, za naplnění podmínek dle uvedeného ustanovení v zadávací dokumentaci. Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy v důsledku změny DPH: