2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní servis prádla
Beschreibung: Zadavatel hodlá v souladu s § 132 zákona uzavřít Rámcovou dohodu s jedním dodavatelem. Na základě Rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem, zadá zadavatel veřejnou zakázku na základě Rámcové dohody, vždy na základě písemné výzvy k podání nabídky na veřejnou zakázku a uzavření objednávky. Předmětem veřejné zakázky na služby a s tím související dodávky je zajištění, údržby, servisu a pronájmu zdravotnického prádla pro zadavatele Městská nemocnice s poliklinikou Uherský Brod, s.r.o. Jedná se o závazek dodavatele spočívající v: a) dodávání prádla zadavateli, které je i nadále zůstane ve vlastnictví dodavatele, provádění jeho kompletní údržby, tj. praní, žehlení, skládaní, balení, obměny, opravy a dalších úkonů s dodáním spojené = systémové prádlo. b) praní, žehlení, skládaní, balení, chemickém čištění prádla ve vlastnictví zadavatele, jež i nadále zůstane v jeho vlastnictví a dalších úkonů s dodáním spojené =nesystémové prádlo.
Interne Kennung: 2026032
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 85112100 Dienstleistungen im Bereich der Krankenhausbettwäsche, 18300000 Kleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje dle § 100 odst. 1 zákona: a) úpravu jednotkové ceny za služby, a to z důvodu inflace. Cena za poskytování služeb může být navýšena maximálně o průměrnou roční míru inflace měřená vzrůstem souhrnného indexu spotřebitelských cen zboží a služeb, vyhlášenou ČSÚ za předchozí kalendářní rok, a to maximálně do výše 5 % (tzn. pokud bude inflace vyšší než 5 %, může být jednotková cena zvýšena max. o 5 %). K takovému navýšení může dojít nejdříve od 1.7.2028 a v dalších letech vždy od 1.7. daného roku na základě písemného prohlášení. V případě, že bude Poskytovatel uplatňovat navýšení cen dle tohoto bodu, informuje o této skutečnosti Objednatele písemně nejpozději do 30.6. daného roku. Nedílnou součástí tohoto písemného informování bude také přepočet položkových cen v souladu s tímto cenovým navýšením; b) požadovat navýšení rozsahu služeb, v případě, že zadavatel bude mít v průběhu poskytování služby zvýšenou spotřebu.