2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizace šetření ESS Round 12
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy s jedním dodavatelem na poskytnutí služeb sociologického výzkumu veřejného mínění spočívajícího v komplexní realizaci dotazníkového šetření obyvatel České republiky ve věku 15 let a starší bez horního věkového omezení trvale žijících v soukromých obydlích (rodinných domech a bytech), vybraných metodou pravděpodobnostního výběru. Sběr dat bude probíhat metodou smíšeného režimu (mixed-mode), přičemž polovina respondentů bude dotazována osobně (face-to-face) a druhá polovina formou samovyplnění (web nebo papírově). Standardizovaný dotazník bude spravován prostřednictvím nástrojů ESS DataCTRL tool suite (Fieldwork CTRL (F2F) and Survey CTRL (SC)).
Interne Kennung: SOU-443-2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung, 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001