See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IDZ Ústecký kraj - Centrum excelence odborného vzdělávání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení, dle jednotlivých částí: Veřejná zakázka je rozdělena na 4 části, jak to umožňuje ustanovení § 35 a § 101 zákona. Nabídky je možno podat na jednu, více nebo všechny části zakázky, přičemž každá část zakázky bude posuzována a hodnocena samostatně. Nabídka na každou část zakázky musí být podána samostatně. Důvodem rozdělení je, že jednotlivé části zakázky jsou svým předmětem plnění specifické, účastník splňující nejlépe podmínky u jedné části nemusí tyto podmínky splňovat u jiné části zakázky. část č. 1: Pořízení 3D tiskárny pro aditivní metalický tisk včetně příslušenství, základního spotřebního materiálu a specializovaného software a hardware část č. 2: Pořízení technologie pro 3D skenování a specializovaného software a hardware část č. 3: Pořízení technologie pro laboratoř testů materiálů část č. 4: Pořízení ostatního aplikačního vybavení CAD/CAM Podrobný popis předmětu plnění je uveden pro každou část v závazném textu Kupní smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Přesná specifikace předmětu dodávky pro každou část je uvedena v příloze č. 4 Tabulka parametrů (soupis dodávek)
Interne Kennung: VZ-2165/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38520000 Scanner, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Pořízení ostatního aplikačního vybavení CAD/CAM
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka specializovaných aplikací pro CAD, CAM a reverzní inženýrství. Aplikace CAD/CAM musím mít návaznost na postprocesor CNC technologií, které škola již využívá. Z tohoto důvodu je poptáván přímo produkt SolidWorks. Přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v tabulce parametrů (soupis dodávek)
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC)
Los: LOT-0008
Titel: Pořízení technologie pro laboratoř testů materiálů
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka vybavení laboratoře pro měření vlastností materiálu (papíru a lepenky) a přístroje pro měření obalů (z papíru, lepenky, dřeva a kartonplastu). Přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v tabulce parametrů (soupis dodávek)
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0007
Titel: Pořízení technologie pro 3D skenování a specializovaného software a hardware
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka zařízení pro optické 3D měření a rozměrovou kontrolu. Součástí dodávky musí být software umožňující kalibraci skeneru, skenování, analýzu naměřených dat, úpravu polygonální sítě, tvorbu řezů, kótování, vyrovnání do souřadného systému, vyhodnocení lineárních rozměrů, úhlů, geometrických tolerancí, tvorbu protokolu a exportu dat. Přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v tabulce parametrů (soupis dodávek).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38520000 Scanner
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení 3D tiskárny pro aditivní metalický tisk včetně příslušenství, základního spotřebního materiálu a specializovaného software a hardware
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka 3D tiskárny pro aditivní tisk, souprav pro údržbu tiskárny a příslušenství pro postprocessing, software pro obsluhu stroje a spotřebního materiálu pro zajištění prvotního provozu stroje. Přesná specifikace předmětu plnění je uvedena v tabulce parametrů (soupis dodávek)
Interne Kennung: 1