545130-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, w tym nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz nieruchomości mieszanych na terenie Gminy Krzęcin w okresie w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r.”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania (odzysku lub unieszkodliwienia) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, w tym także nieruchomości mieszanych (tj. nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne) oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Krzęcin.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania (odzysku lub unieszkodliwienia) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, w tym także nieruchomości mieszanych (tj. nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne) oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i innych nieruchomości wykorzystywanych przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych na terenie Gminy Krzęcin. 2. Zakres zamówienia obejmuje również: 1) udostępnienie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej jako PSZOK) na potrzeby odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Krzęcin, który będzie znajdował się w odległości nie większej niż 60 km od siedziby Urzędu Gminy Krzęcin; 2) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej oraz zagrodowej, nieruchomości mieszanych w zabudowie jednorodzinnej oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w worki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; 3) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej oraz nieruchomości mieszanych w zabudowie wielorodzinnej w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych; 4) wyposażenie Zamawiającego w pojemniki na przeterminowane leki i opakowania po lekach oraz zużyte baterie i akumulatory; 5) zorganizowanie dwa razy do roku objazdowej zbiórki odpadów wielkogabarytowych; 6) zorganizowanie dwa razy do roku objazdowej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; 7) zorganizowanie raz w roku objazdowej zbiórki tekstyliów; 8) prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji związanej z realizacją zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak.