2. Verfahren
Verfahren
Titel: Objekt Chabařovická – snížení energetické náročnosti objektu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je snížení energetické náročnosti objektu – zateplení obvodového pláště a střechy, výměna oken a dveří, rekuperační větrání, a to dle projektové dokumentace zhotovené společností Boa Construction s.r.o., IČO: 04779398, sídlo: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 – Staré Město.
Interne Kennung: OVZ/2026/0009
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavateli si podle ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu dodavatele za níže uvedených podmínek: - v případě, že zadavatel v průběhu plnění smlouvy o dílo na veřejnou zakázku od smlouvy o dílo odstoupí pro porušení smluvních povinností dodavatelem dle čl. XI. a XIV. Závazného návrhu smlouvy, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu o dílo na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí (dále jen „nový dodavatel“), a to za podmínek uvedených v nabídce tohoto druhého dodavatele; pokud již bylo z původní smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky plněno a toto plnění se původnímu vybranému dodavateli nevrací, je zadavatel oprávněn uzavřít s druhým dodavatelem smlouvy o dílo na plnění veřejné zakázky ve zbývajícím rozsahu, tento postup se použije obdobně v případě dodavatelů, jenž se umístili na třetím a dalším pořadí, - smlouva o dílo bude novým dodavatelem plněna v souladu s podmínkami provádění díla dle zadávací dokumentace veřejné zakázky a nabídky nového dodavatele na veřejnou zakázku, - v souvislosti s realizací vyhrazené změny dodavatele je nový dodavatel oprávněn Závazný návrh smlouvy následujícím způsobem: o upravit Závazný návrh smlouvy dle nabídky nového dodavatele, zejména co se týče údajů, které byly předmětem hodnocení nabídek dle této zadávací dokumentace, o doplnit Závazný návrh smlouvy o ustanovení týkající se předání a převzetí plnění od stávajícího dodavatele, je-li to nezbytné.