545152-2025 - Ergebnis
Tschechien – Möbel – ZŠ Na Pražské – Nástavba 1. stupně ZŠ - nábytek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Na Pražské – Nástavba 1. stupně ZŠ - nábytek
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka nábytku do odborných učeben základní školy v Pelhřimově.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungMPe/OI/127/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu realizace zakázky z důvodu vyšší moci (např. živelné katastrofy, válka, terorismus, epidemie, pandemie, revoluce) či jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran, a které přechodně znemožní jedné ze smluvních stran naplnění smluvních podmínek. V takovém případě může být termín dodání prodloužen maximálně o počet dnů, po které nebylo možné realizovat předmět smlouvy z výše uvedených důvodů. Výše uvedené důvody, které mohou prokazatelně podstatně změnit výchozí podmínky, za nichž byla smlouva uzavírána, jsou vyhrazenou změnou závazku dle § 100 odst. 1 ZZVZ a ex lege důvodem pro následnou změnu závazku dle § 222 ZZVZ.