545160-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen – Vrijwillige transparantie: Kredietbank
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie: Kredietbank
BeschreibungDe gemeente Voorne aan Zee wil een integrale samenwerking aangaan met een Kredietbank die in staat is om schulddienstverlening uit te voeren voor zowel inwoners als ondernemers. Hiernaast moet de Kredietbank in staat zijn om een bankfunctie uit te voeren. De omvang van de raamovereenkomst wordt geschat tussen de 50.000 en 60.000 euro per jaar.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1