545181-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – AD/ZP/77/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAD/ZP/77/2026 „Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia, warunki gwarancji i serwisu znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 7 do niniejszej SWZ. Szczegółowe warunki umowy znajdują się we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do niniejszej SWZ.
Interne KennungAD/ZP/77/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0005
TitelPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej
Interne KennungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Politechniki Poznańskiej