2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa ładowarki kołowej wraz z osprzętem do Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie w formie leasingu operacyjnego”
Beschreibung: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu fabrycznie nowej ładowarki przednionaczyniowej pochodzącej z produkcji seryjnej, o pojemności łyżki min. 4,0m3 oraz mocy silnika min. 170kW i masie własnej ładowarki od 18Mg do 20Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdział II SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury określonej w dyspozycji art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tzw. „procedury odwróconej”. 2) Zgodnie z art. 20 ust. 2 ustawy PZP postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzi się w języku polskim. 3) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP. 4) Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przewidującej odmienny niż określony w SWZ sposób wykonania zamówienia (oferta wariantowa). 5) Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy PZP. Powody niedokonania podziału: Brak możliwości podziału zamówienia na części ze względu na rodzaj zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki kołowej wraz z osprzętem do Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie w formie leasingu operacyjnego, 6) Zamawiający nie wymaga, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy PZP, zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, z 2024 r. poz. 878, 1222, z 2025 r. poz. 277 ) osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia. Do oferty Wykonawca musi dołączyć oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, tj. OŚWIADCZENIE o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym w Rozdziale I pkt 5 SWZ, złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), według wzoru określonego przez Zamawiającego w Rozdziale III SWZ pkt 1. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale I pkt 6.1 SWZ. Do oferty Wykonawca musi dołączyć oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, tj. OŚWIADCZENIE o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym w Rozdziale I pkt 5 SWZ, złożone na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), według wzoru określonego przez Zamawiającego w Rozdziale III SWZ pkt 1. JEDZ stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez Zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w Rozdziale I pkt 6.1 SWZ. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE - na potwierdzenie zgodności oferowanej dostawy z wymaganiami określonymi w Rozdziale II SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą niżej wymienionego przedmiotowego środka dowodowego: 1. Przedmiotowy środek dowodowy stanowi informacja o oferowanym przedmiocie zamówienia (ładowarki kołowej wraz z osprzętem do Regionalnego Zakładu Odzysku Odpadów w Sianowie w formie leasingu operacyjnego). 2. Wykonawca wraz z „Formularzem ofertowym” przedłoży wypełniony załącznik nr 2 do Rozdziału I SWZ – „Informacja o oferowanym przedmiocie zamówienia”.3. W przypadku niezłożenia lub braku poszczególnych informacji w załączniku nr 2 do Rozdziału I SWZ – „Informacja o oferowanym przedmiocie zamówienia” Zamawiający przewiduje złożenie lub uzupełnienie tego dokumentu w wyznaczonym terminie.7. WYKONAWCY ZAGRANICZNI. 1) Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast: 1.1) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego, o której mowa w Rozdziale I pkt 6.1 ppkt 3.1 SWZ – składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dotyczy informacja albo dokument, w zakresie, o którym mowa w Rozdziale I pkt 6.1 ppkt 3.1 SWZ; 1.2) Odpisu albo Informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o których mowa w Rozdziale I pkt 6.1 ppkt 3.3 SWZ – składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury.2) Dokument, o którym mowa w ppkt 1.1, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jego złożeniem. Dokument, o którym mowa w pkt 1.2, powinien być wystawiony nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem. 3) Jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ppkt. 1, lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy PZP, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument miał dotyczyć, nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ppkt 2 stosuje się.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji.