2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup 42 ks lůžek s laterálním náklonem, 81 ks lůžek polohovacích a 120 ks nočních stolků
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávku 42 nových polohovacích lůžek s laterálním náklonem a s dělenými postranicemi, 81 nových polohovacích lůžek s dělenými postranicemi, 123 ks příslušenství k dodaným lůžkům (hrazdy a madla) a 120 nočních stolků pro potřeby Domova pro seniory Chodov. Zadavatel předpokládá dodávku předmětu plnění ve třech dodávkách v průběhu tří týdnů. Minimální technické parametry polohovacích lůžek, příslušenství a nočních stolků jsou uvedeny v dokumentu “Technická specifikace – Splnění podmínek”, který je přílohou těchto zadávacích podmínek. Součástí plnění veřejné zakázky je doprava odborné sestavení a uvedení do provozu všech dodávaných položek. Předmětem plnění veřejné zakázky je též provádění pravidelných servisních prohlídek dodaných polohovacích lůžek (BTK) v pravidelných intervalech a podle pokynů výrobce polohovatelných lůžek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143120 Schlafzimmermöbel, außer Betten und Bettzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01