545203-2026 - Wettbewerb
Polen – Mineralöl und Destillate – Bezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego), produktów i usług pozapaliwowych do samochodów, innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 231-7
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego), produktów i usług pozapaliwowych do samochodów, innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 231-7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Bezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego), produktów i usług pozapaliwowych do samochodów, innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 231-7 2. Kod CPV: 09134100, 09132100 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i wymagane parametry jakościowe określono w Załączniku Nr 1 SWZ. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zakup benzyny bezołowiowej spełniającej wymagania jakościowe normy PN-EN 228:2026-01 oraz oleju napędowego spełniającego wymagania jakościowe normy PN-EN 590:2026-01, produktów i usług pozapaliwowych dokonywany w systemie bezgotówkowym za pomocą kart elektronicznych w stacjach paliw należących do sieci stacji Wykonawcy na terenie całego kraju dla potrzeb samochodów, innych pojazdów i urządzeń będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A. 5. Zakupy dokonywane będą bezgotówkowo, za pomocą kart wystawionych na numer rejestracyjny samochodu lub okaziciela. Za zgodą Wykonawcy, Zamawiający może do karty przypisać czasowo numer rejestracyjny samochodu zastępczego. Wykonawca przekaże wystawione karty Zamawiającemu, a w razie ich zagubienia Wykonawca wyda bezpłatnie nowe karty w miejsce utraconej z nowym PIN. Ilość kart według zapotrzebowania na dzień wszczęcia postępowania wynosi 135 szt. i w trakcie realizacji zamówienia może ulegać zmianom. 6. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 7. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim. 8. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (Dz. Urz. UE L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 roku) (dalej jako „RODO”) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO, w załączniku „Kontrahenci/Pracownicy Kontrahentów”. W przypadku przetwarzania danych osobowych w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, Zamawiający spełnił obowiązek informacyjny w Profilu Nabywcy na stronie internetowej Polskiej Grupy Górniczej w zakładce „Obowiązek informacyjny PZP”. 9. Dodatkowo Zamawiający informuje, że a) skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art. 16 RODO, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą. b) w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania. 10. Kwalifikacja podmiotowa Wykonawców - dokumenty zamówienia.
Interne Kennung702600500
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zentrale Elemente des Verfahrensnie dotyczy
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungCzęść zamówienia nr 1: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ - benzyna bezołowiowa 95: 402 600,00 litrów; olej napędowy: 593 300,00 litrów
Interne KennungZadanie nr 1