See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Zonova - Laptops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van laptops ten behoeve van Zonova. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Laptops.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000