2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana Anti-DDoS
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rozšíření, posílení a částečná obnova stávajícího Anti-DDoS řešení zadavatele. Zadavatel v současnosti provozuje Anti-DDoS řešení na technologii společnosti Radware. Současná architektura zahrnuje dvě fyzická zařízení (hardware) na perimetru a centrální management. Účelem zadání veřejné zakázky je aktuálně provozované Anti-DDoS řešení rozšířit o nový hardware v nové lokalitě začleněný pod stávající centrální management, prodloužit podporu a licenční zajištění stávajících zařízení a doplnit řešení o nové funkcionality tak, aby Anti-DDoS řešení tvořilo jeden funkční celek s jednotným centrálním managementem a se zajištěnou podporou a rozvojem na předpokládanou dobu 5 let.
Interne Kennung: 2026100715
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz bod 21 Zadávací dokumentace + Závazný návrh smlouvy - změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky - výhrada změny SW - výhrada změny právních předpisů - výhrada změny ceny