See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 2 szt. pojazdów 3 osiowych do czyszczenia i udrażniania kanalizacji z odzyskiem wody (z recyklingiem) w formie leasingu operacyjnego z wykupem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa (fabrycznie nowych) 2 szt. pojazdów 3 osiowych do czyszczenia i udrażniania kanalizacji z odzyskiem wody (z recyklingiem) w formie leasingu operacyjnego z wykupem, szczegółowo opisana w załączniku nr 1 do SWZ– Opisie przedmiotu Zamówienia oraz Projektowanych Postanowieniach Umownych - załączniku nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001