See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów jednorazowego użytku dla Krapkowickiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Beschreibung: Dostawa materiałów jednorazowego użytku podzielona na 61 części szczegółowo opisanych w zał od 2.1 do 2.61
Vorherige Bekanntmachung: 287124-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0042
Titel: Sprzęt jednorazowego użytku do spirometrii
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku do spirometrii szczegółowo opisany w zał. 2.42
Interne Kennung: część 42
Los: LOT-0043
Titel: Elektroda bipolarna
Beschreibung: Elektroda bipolarna szczegółowo opisana w zał. 2.43
Interne Kennung: część 43
Los: LOT-0044
Titel: Sprzęt medyczny do pulsoksymetru
Beschreibung: Sprzęt medyczny do pulsoksymetru szczegółowo opisany w zał. 2.44
Interne Kennung: część 44
Los: LOT-0045
Titel: Sprzęt dla noworodków
Beschreibung: Sprzęt dla noworodków szczegółowo opisany w zał. 2.45
Interne Kennung: część 45
Los: LOT-0046
Titel: Zestaw do zakładania klipsa nitinolowego
Beschreibung: Zestaw do zakładania klipsa nitinolowego szczegółowo opisany w zał. 2.46
Interne Kennung: część 46
Los: LOT-0047
Titel: Sprzęt endoskopowy do dróg żółciowych
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy do dróg żółciowych szczegółowo opisany w zał. 2.47
Interne Kennung: część 47
Los: LOT-0048
Titel: Fartuchy chirurgiczne jałowe
Beschreibung: Fartuchy chirurgiczne jałowe szczegółowo opisane w zał. 2.48
Interne Kennung: część 48
Los: LOT-0049
Titel: Sprzęt endoskopowy 4
Beschreibung: Sprzęt endoskopowy szczegółowo opisany w zał. 2.49
Interne Kennung: część 49
Los: LOT-0050
Titel: Ubrania operacyjne
Beschreibung: Ubrania operacyjne szczegółowo opisane w zał. 2.50
Interne Kennung: część 50
Los: LOT-0051
Titel: Obwód oddechowy z workiem
Beschreibung: Obwód oddechowy z workiem szczegółowo opisany w zał. 2.51
Interne Kennung: część 51
Los: LOT-0052
Titel: Rękawice chirurgiczne
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne szczegółowo opisane w zał. 2.52
Interne Kennung: część 52
Los: LOT-0053
Titel: Rękawice diagnostyczne nitrylowe i lateksowe
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne nitrylowe i lateksowe szczegółowo opisane w zał. 2.53
Interne Kennung: część 53
Los: LOT-0054
Titel: Rękawice diagnostyczne nitrylowe i winylowe
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne nitrylowe i winylowe szczegółowo opisane w zał. 2.54
Interne Kennung: część 54
Los: LOT-0055
Titel: Obwód oddechowy
Beschreibung: Obwód oddechowy szczegółowo opisany w zał. 2.55
Interne Kennung: część 55
Los: LOT-0056
Titel: Podkłady medyczne
Beschreibung: Podkłady medyczne szczegółowo opisane w zał. 2.56
Interne Kennung: część 56
Los: LOT-0057
Titel: Sprzęt jednorazowego użytku do żywienia dojelitowego
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku do żywienia dojelitowego szczegółowo opisany w zał. 2.57
Interne Kennung: część 57
Los: LOT-0058
Titel: Podkłady chłonne
Beschreibung: Podkłady chłonne szczegółowo opisane w zał. 2.58
Interne Kennung: część 58
Los: LOT-0059
Titel: Sprzęt jednorazowego użytku do laboratorium
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku do laboratorium szczegółowo opisany w zał. 2.59
Interne Kennung: część 59
Los: LOT-0060
Titel: Probówki oraz system do poboru krwi
Beschreibung: Probówki oraz system do poboru krwi szczegółowo opisany w zał. 2.60
Interne Kennung: część 60
Los: LOT-0061
Titel: Akcesoria do pompy do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Akcesoria do pompy do żywienia pozajelitowegoi szczegółowo opisane w zał. 2.61
Interne Kennung: część 61