545251-2026 - Wettbewerb
Polen – Bau von Mehrzweckgebäuden – Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa nowego bosmanatu Marina Gdynia”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa nowego bosmanatu Marina Gdynia”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa nowego bosmanatu Marina Gdynia” polegającego na budowie nowego bosmanatu przystani jachtowej Marina Gdynia wraz z zapleczem klubów żeglarskich, na gruncie gminnym oznaczonym jako działki o nr ewidencyjnych 3024, 3025 i 3026 obręb 0026 Śródmieście. 2. Przedmiot zamówienia składa się z dwóch Etapów: 1) Etap I – wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz uzyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę/zaświadczenia/ń o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec dokonanego zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych. 2) Etap II – wykonanie robót budowlanych w zakresie wynikającym z dokumentacji projektowo-kosztorysowej przygotowanej w ramach Etapu I, o której mowa w pkt 1 wraz ze wszystkimi innymi pracami towarzyszącymi oraz pełnienie wielobranżowego nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej przygotowanej w ramach Etapu I, o której mowa w pkt 1, a także uzyskanie przez Wykonawcę decyzji pozwolenia na użytkowanie. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ w tym Program Funkcjonalno-Użytkowy dla inwestycji (PFU) stanowiący Załącznik nr 4A do SWZ,
Interne KennungGCS.DZPI.2710.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 44112410 Dachgerüste, 45261210 Dachdeckarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45313000 Installation von Aufzügen und Rolltreppen, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45421131 Einbau von Türen, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331200 Installation von Lüftungs- und Klimaanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001