545263-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Zakup energii elektrycznej dla Grupy UM Olsztyna reprezentowanej przez Gminę Olsztyn na lata 2026 - 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup energii elektrycznej dla Grupy UM Olsztyna reprezentowanej przez Gminę Olsztyn na lata 2026 - 2028
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Grupy UM Olsztyn na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych oraz zasilania urządzeń technologicznych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej na 2026 rok. Łączny szacowany wolumen dostarczanej energii elektrycznej w okresie realizacji zamówienia wynosi: 87 400,611 MWh /Kod CPV: 09300000-2; 09000000-3; 09310000-5/. 2. Zamówienie podzielone jest na dwa zadania które nie stanowią przedmiotu odrębnego postępowania. Zamówienie podzielone jest ze względu na podział taryf, a wolumen wynosi: 1) dla zadania 1 (grupa taryfowa G) – 2 431,897 MWh, 2) dla zadania 2 (pozostałe grupy taryfowe objęte zamówieniem) –84 968,714 MWh 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Rozdziale III SWZ. 4. Zamawiający (Gmina Olsztyn) na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych został upoważniony do przeprowadzenia niniejszego postępowania i udzielenia zamówienia w imieniu i na rzecz pozostałych Zamawiających określonych szczegółowo w załącznikach nr 7 / 7a do SWZ, którzy pod nazwą „Grupa UM Olsztyn” postanowili wspólnie przeprowadzić postępowanie i udzielić zamówienia na zakup energii elektrycznej na 2026 rok, zgodnie z zawartymi porozumieniami.
Interne KennungZP.271.1.35.2025.d
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen, 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Grupy UM Olsztyn na potrzeby eksploatacji budynków i lokali użytkowych oraz zasilania urządzeń technologicznych, oświetlenia ulicznego i sygnalizacji świetlnej na 2026 rok. Łączny szacowany wolumen dostarczanej energii elektrycznej w okresie realizacji zamówienia wynosi 87 400,611 MWh /Kod CPV: 09300000-2; 09000000-3; 09310000-5/. 2. Zamówienie podzielone jest na dwa zadania które nie stanowią przedmiotu odrębnego postępowania. Zamówienie podzielone jest ze względu na podział taryf, a wolumen wynosi: 1) dla zadania 1 (grupa taryfowa G) – 2 431,897 MWh, 2) dla zadania 2 (pozostałe grupy taryfowe objęte zamówieniem) –84 968,714 MWh 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w Rozdziale III SWZ. 4. Zamawiający (Gmina Olsztyn) na podstawie art. 38 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych został upoważniony do przeprowadzenia niniejszego postępowania i udzielenia zamówienia w imieniu i na rzecz pozostałych Zamawiających określonych szczegółowo w załącznikach nr 7 / 7a do SWZ, którzy pod nazwą „Grupa UM Olsztyn” postanowili wspólnie przeprowadzić postępowanie i udzielić zamówienia na zakup energii elektrycznej w latach 2026 -2028, zgodnie z zawartymi porozumieniami.
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy