545271-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer – Servicii Inchiriere utilaje cu sofer in Orasul Pantelimon
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii Inchiriere utilaje cu sofer in Orasul Pantelimon
Beschreibung: Autoritatea contractantă intenționează să încheie un acord cadru, cu o durată de 2 ani, ce are ca obiect achiziționarea serviciilor de Inchiriere utilaje in vederea salubrizarii zonelor periferice, deszapezire si servicii de vidanjare, stropire, curatat canalele si alte servicii specifice in Orasul Pantelimon. Pe parcursul perioadei de derulare a acordului-cadru, autoritatea contractantă intentionează să atribuire contracte subsecvente aferente fiecarui lot pentru servicii inchiriere utilaje in vederea salubrizarii zonelor periferice, deszapezire si servicii de vidanjare, stropire, curatat canalele si alte servicii specifice in Orasul Pantelimon
Interne Kennung: 4420759/1S/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR
Beschreibung: Inchiriere Buldoexcavator cu personal deservent calificat (sofer)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: LOT 2 - INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR
Beschreibung: Inchiriere Buldoexcavator cu personal deservent (sofer)
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3 - INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4 - INCHIRIERE BASCULANTA
Beschreibung: Inchiriere Basculanta cu personal deservent (sofer)
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5 - INCHIRIERE BASCULANTA
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: LOT 6 - INCHIRIERE VIDANJA
Beschreibung: Inchiriere Vidanja cu personal deservent (sofer)
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: LOT 7 - INCHIRIERE VIDANJA
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: LOT 8 - INCHIRIERE VIDANJA
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: LOT 9 - INCHIRIERE VIDANJA CU HIDROCURATITOR
Beschreibung: Inchiriere Vidanja cu hidrocuratitor cu personal deservent (sofer)
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: LOT 10 - INCHIRIERE STROPITOARE
Beschreibung: Inchiriere Stropitoare cu personal deservent (sofer)
Interne Kennung: 10