545290-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung – Zajištění dopravní obslužnosti veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou v rámci provozního souboru „Ještědská železnice II“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dopravní obslužnosti veřejnými službami v přepravě cestujících veřejnou drážní osobní dopravou v rámci provozního souboru „Ještědská železnice II“
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících ve veřejné drážní osobní dopravě za účelem zajištění dopravní obslužnosti v rámci provozního souboru „Ještědská železnice II“ na části území Libereckého kraje s přesahy do sousedních krajů, a to v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 ZVS. Předmět veřejné zakázky bude plněn na základě smlouvy uzavřené zadavatelem s dodavatelem, který předloží ekonomicky nejvýhodnější nabídku. Smlouva bude uzavřena jako tzv. brutto smlouva, kdy příležitosti a rizika spojená s časovým vývojem výše výnosů ponese plně zadavatel. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v závazném návrhu smlouvy (Příloha č. 2 dokumentace nabídkového řízení). Další technické podmínky vymezující předmět veřejné zakázky jsou stanoveny v čl. 10 dokumentace nabídkového řízení.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší podmínky k průběhu nabídkového řízení jsou uvedeny v Dokumentaci nabídkového řízení uveřejněné na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60210000 Öffentlicher Schienentransport/öffentliche Schienenbeförderung
5. Los
LosLOT-0001