2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na služby GTP menších staveb pozemních komunikací 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytnutí služeb geotechnických průzkumných prací, jejichž výsledkem jsou závěrečné zprávy o provedeném průzkumu zpracované dle TP76 odpovědným řešitelem úkolu. Účastníkům RD budou zadávány dílčí zakázky, spočívající ve vyhotovení předběžných, podrobných nebo doplňkových geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací s předpokládanou hodnotou zpravidla do 10 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: 01ST-001415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351900 Geologische, ozeanografische und hydrologische Untersuchungen, 45111250 Bodenproben, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 45111250 Bodenproben, 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smluv v rozsahu a za podmínek uvedených v Rámcové dohodě, pokud bude aplikovat smluvní kompenzační nároky vyplývající z rizik objednatele dle Smluvních podmínek. Množství služeb v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle ZZVZ.