54530-2026 - Ergebnis
Tschechien – Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten – Dynamický nákupní systém na dodávku spotřebního zboží
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávku spotřebního zboží
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je zavedení DNS dle § 138 zákona a následujících pro dodávky dále specifikovaného spotřebního zboží pro Úrazovou nemocnici v Brně na základě aktuálních potřeb zadavatele. Dynamickým nákupním systémem se v tomto případě rozumí plně elektronický otevřený systém pro zadávání veřejných zakázek na dodávky specifikovaného zboží. DNS je rozděleno do kategorií.
Interne KennungÚN 13/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte, 39830000 Reinigungsmittel, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0004
Titel4. Kancelářské potřeby
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kancelářského zboží. Podrobné vymezení je uvedeno v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Interne Kennung4. Kancelářské potřeby, ÚN 13/2025 DNS Spotřební materíál
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Optionen
Beschreibung der OptionenDle dílčích výzev k podání nabídek v zavedeném DNS.
LosLOT-0003
Titel3. Úklidové a čisticí prostředky
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky úklidových a čisticích prostředků pro běžné hygienické a provozní účely ve zdravotnickém zařízení.
Interne Kennung3. Úklidové a čisticí prostředky, ÚN 13/2025 DNS Spotřební materíál
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
LosLOT-0002
Titel2. Kosmetické a hygienické prostředky
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky kosmetických a hygienických přípravků, které nejsou zdravotnickými prostředky ani léčivými přípravky, které jsou určeny pro běžné použití v rámci osobní hygieny pacientů a personálu nemocnice.
Interne Kennung2. Kosmetické a hygienické prostředky, ÚN 13/2025 DNS Spotřební materíál
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
LosLOT-0001
Titel1. Papírový program
BeschreibungPředmětem plnění jsou průběžné dodávky papírenského zboží, zejména, toaletního papíru, papírových ručníků (včetně ručníků do zásobníků) a dalšího zboží vymezeného zadávací dokumentací.
Interne Kennung1. Papírový program, ÚN 13/2025 DNS Spotřební materíál