See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4609P na odcinku Stary Nakwasin – Nowy Nakwasin wraz z budową punktu P&R oraz B&R
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z realizacją zadania pn. „Budowa drogi dla rowerów w ciągu drogi powiatowej nr 4609P na odcinku Stary Nakwasin – Nowy Nakwasin wraz z budową punktu P&R oraz B&R”. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu „Powiat Kaliski przyjazny rowerzystom – Budowa ścieżek rowerowych”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027. 3. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa (załącznik nr 1 do SWZ) oraz kosztorys ofertowy (załącznik nr 2 do SWZ). Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie przebudowy drogi powiatowej nr 4609P w zakresie budowy drogi dla rowerów na odcinku Stary Nakwasin – Nowy Nakwasin wraz z budową punktu P&R oraz B&R (przy ul. M. Konopnickiej w m. Koźminek) oraz infrastruktury towarzyszącej. Realizacja przedmiotowego zamówienia obejmuje m.in.: 1) wykonanie oznakowania tymczasowego na czas prowadzenia robót budowlano-montażowych, 2) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe i ziemne, 3) budowę drogi dla rowerów, 4) roboty dotyczące zjazdów, 5) budowę punktu P&R oraz B&R, 6) budowę niezbędnej infrastruktury uzupełniającej, 7) wykonanie robót dot. odwodnienia, 8) wykonanie oznakowania pionowego i poziomego docelowej organizacji ruchu, 9) sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej, 10) oznakowanie inwestycji tablicami informacyjnymi zgodnie z wytycznymi Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.
Interne Kennung: ZP.272.1.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233162 Bau von Fahrradwegen
5. Los
Los: LOT-0001