See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) załączniku nr 1 – opis przedmiotu zamówienia; b) załącznikach nr 1A – formularze cenowe dla części nr 1-13; c) załączniku nr 1 do OPZ - wykaz nieruchomości z podziałem na części; d) załączniku nr 5 – projektowane postanowienia umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 137513-2025
Interne Kennung: DZP-OO.2610.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen, 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Giżycko
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: a) załączniku nr 1 – opis przedmiotu zamówienia; b) załącznikach nr 1A – formularze cenowe dla części nr 1-13; c) załączniku nr 1 do OPZ - wykaz nieruchomości z podziałem na części; d) załączniku nr 5 – projektowane postanowienia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Węgorzewo
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Białystok
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Komorowo
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Elbląg
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Braniewo
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Morąg
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Orzysz
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Lidzbark Warmiński
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Bartoszyce
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Gołdap
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Szczytno
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Świadczenie usług naprawczo-konserwacyjnych i awaryjnych na zasobie mieszkaniowym AMW OReg Olsztyn - Przasnysz