See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i akcesoriów komputerowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i akcesoriów komputerowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 następujące części: Część 1 – Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne; Część 2 – Drukarka specjalistyczna do dyplomów; Część 3 – Komputery i monitory; Część 4 – Komputer poleasingowy; Część 5 – Serwer plików; Część 6 – Komputery przenośne; Część 7 – Kamery; Część 8 – Części komputerowe; Część 9 – Peryferia komputerowe; Część 10 – Materiały komputerowe; Część 11 – Licencje. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący odpowiednio załącznik nr 3a do SWZ (dla części 1-10) albo załącznik nr 3b do SWZ (dla części 11). 4. Cały sprzęt musi mieć kompletne odpowiednie okablowanie niezbędne do uruchomienia poszczególnych urządzeń. 5. Wszystkie elementy określone w opisie przedmiotu zamówienia muszą stanowić integralną część urządzeń. Zamawiający nie dopuszcza możliwości konfigurowania sprzętu przy pomocy elementów zewnętrznych, za wyjątkiem sytuacji, gdy opis przedmiotu zamówienia wyraźnie na to wskazuje. 6. W przypadkach, w których Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w SWZ przez wskazanie znaków towarowych lub pochodzenia, wykonawcy zobowiązani są do oferowania urządzeń określonych w opisie przedmiotu zamówienia lub równoważnych o parametrach tego typu, lecz nie gorszych od wskazanych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30234000 Speichermedien, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30237140 Hauptplatinen, 30237230 Cache-Speicher, 30237240 Webkamera, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 38623000 Optische Filter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48823000 Dateiverwalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup drukarek, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 1
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0002
Titel: Drukarka specjalistyczna do dyplomów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup drukarki specjalistycznej dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 2
Los: LOT-0003
Titel: Komputery i monitory
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów i monitorów dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: Komputer poleasingowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 4
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0005
Titel: Serwer plików
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup serwera plików dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 5
Haupteinstufung (cpv): 48823000 Dateiverwalter
Los: LOT-0006
Titel: Komputery przenośne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów przenośnych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 6
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0007
Titel: Kamery
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup kamer dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 7
Haupteinstufung (cpv): 30237240 Webkamera
Los: LOT-0008
Titel: Części komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup części komputerowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 8
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234000 Speichermedien, 30237230 Cache-Speicher, 30237140 Hauptplatinen, 30237280 Stromversorgungszubehör
Los: LOT-0009
Titel: Peryferia komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup akcesoriów komputerowych dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30234000 Speichermedien
Los: LOT-0010
Titel: Materiały komputerowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wyrobów do komputerów dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 3a do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38623000 Optische Filter
Los: LOT-0011
Titel: Licencje
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji na oprogramowanie dla Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący odpowiednio załącznik nr 3b do SWZ.
Interne Kennung: POUZ-361/191/2026/WZ część 11
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme