2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Mobiele abonnementen
Beschreibung: SR is voornemens om met één partij een Raamovereenkomst af te sluiten voor mobiele abonnementen. De De aanvangsdatum van de Raamovereenkomst is 1 februari 2027. Levering en dienstverlening omtrent mobiele abonnementen voor medewerkers van Sportbedrijf Rotterdam.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aantallen zijn indicatief, de hoeveelheid af te nemen producten kunnen gedurende de looptijd in onderling overleg worden aangepast.
545381-2026 - Competition
Netherlands – Mobile-telephone services – EA Mobiele abonnementen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Mobiele abonnementen
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64212000 Mobile-telephone services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: