54539-2026 - Ergebnis
Tschechien – Düngemittel und Stickstoffverbindungen – Dodávky hnojiv (rámcová dohoda)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky hnojiv (rámcová dohoda)
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou dodávky hnojiv pro potřeby organizačních jednotek LČR. Jedná se o balená, volně ložená hnojiva a hnojiva ve velkoobjemovém balení. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung099/2024/091
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24420000 Phosphatdünger, 24410000 Stickstoffdünger, 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky hnojiv
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka balených hnojiv, dodávky volně ložených hnojiv pro LZ Konopiště a LS Hluboká n. Vlt., Dodávky hnojiv ve velkoobjemovém balení pro LZ Kladská, LZ Konopiště, LZ Židlochovice, LS Česká Lípa, LS Hluboká n Vlt., LS Hořice, LS Vodňany.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24410000 Stickstoffdünger, 24420000 Phosphatdünger, 24440000 Diverse Düngemittel