2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. Przedmiot zamówienia ze względu na obszar działania został podzielony na 5 części. Szczegółowy opis i zakres zamówienia dla wszystkich części, graficzny podział miasta na części oraz Standardy zieleni Olsztyna zawiera Załączniki nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: NZ.2510.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/. 2. Wykonawca posiadający konto na Platformie Przetargowej https://zamowienia.olsztyn.eu/ ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty (w tym oferty dodatkowej), a także funkcjonalności pozwalających na składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. 3. Wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy Przetargowej, tj.: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2) komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; 3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer; 4) włączona obsługa JavaScript; 5) zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie *.pdf.; 6) podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Użytkownika lub aplikacja komputerowa spełniająca funkcje takiego czytnika (tzw. podpis chmurowy). 4. Informacje na temat specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych, tj.: 1) dopuszczalne formaty przesyłanych danych, tj. plików o wielkości do 150 MB w formatach: . doc, .pdf, .zip, .docx, .xls, .xlsx, .rar, .7zip, .jpg, .jpeg, .png, .txt, .tiff, .xades, .sig oraz inne formaty dokumentów z wyjątkiem plików wykonywalnych 2) informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: plik załączony przez Użytkownika na Platformie Przetargowej i zapisany, widoczny jest w systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez zamawiającego po upływie terminu składania ofert. 3) oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę Przetargową stanowi datę oraz dokładny czas (dd mmmm rrr hh:mm:ss) generowany według czasu platformy Microsoft Azure, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC. Zamawiający zaleca format przesyłanych danych: .pdf. 5. Zamawiający udostępnia wykonawcom instrukcje pod linkiem https://zamowienia.olsztyn.eu/#/help w następującym zakresie: 1) regulamin korzystania z Platformy Przetargowej, 2) instrukcja dla Wykonawcy, 6. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 poz. 2415). 7. W niniejszym postępowaniu zastosowana będzie tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 - Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. . Część 1 obejmuje Podgrodzie, Grunwaldzie, Kortowo, Śródmieście, Park Centralny, Park Podzamcze.
Los: LOT-0003
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 - Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. . Część 2 obejmuje Dajtki, Likusy, Redykajny, Gutkowo.
Los: LOT-0004
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 - Część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. . Część 3 obejmuje Pojezierze, Osiedle Kętrzyńskiego, Park im. Janusza Kusocińskiego, Park Jar I i Park Jar II.
Los: LOT-0005
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 - Część 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. . Część 4 obejmuje Nagórki, Jaroty, Brzeziny, Bajkowe i Generałów.
Los: LOT-0006
Titel: Pielęgnacja, leczenie i wycinka drzew na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 - Część 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja prac związanych z podstawową pielęgnacją, leczeniem oraz wycinką drzew oraz krzewów na terenie miasta Olsztyna w latach 2026-2027 z wyłączeniem drzew pomnikowych. . Część 5 obejmuje Zatorze, Podleśna, Zielona Górka, Wojska Polskiego, Park Jakubowo i Park Rataja.