2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instrument air en nitrogen package units
Beschreibung: Gasunie publiceert deze opdracht omdat er instrument air en nitrogen package units benodigd zijn. De instrument air package wordt gebruikt als voeding om stikstof te produceren. Stikstof wordt gebruikt voor het purgen of verdringen van waterstofgas uit diverse processen en om explosieve mengsels te voorkomen tijdens bedrijf of bij het uitvoeren van inspectie- of onderhoudstaken De leverancier dient zowel de engineering, levering, commissioning en SAT uit te voeren. We voorzien voor Hystock de levering van de volgende aantallen: • 1 Instrument air package unit. • 3 Nitrogen package unit. Het kan mogelijk zijn dat u om de benodigde capaciteit te behalen andere aantallen aanbiedt. Dat is mogelijk indien u onderbouwd aantoont dat de benodigde capaciteit wordt behaald.
Interne Kennung: WS2358020321
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24113200 Druckluft, 31120000 Generatoren, 50531300 Reparatur und Wartung von Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gasunie publiceert deze opdracht omdat er instrument air en nitrogen package units benodigd zijn. De instrument air package wordt gebruikt als voeding om stikstof te produceren. Stikstof wordt gebruikt voor het purgen of verdringen van waterstofgas uit diverse processen en om explosieve mengsels te voorkomen tijdens bedrijf of bij het uitvoeren van inspectie- of onderhoudstaken De leverancier dient zowel de engineering, levering, commissioning en SAT uit te voeren. We voorzien voor Hystock de levering van de volgende aantallen: • 1 Instrument air package unit. • 3 Nitrogen package unit. Het kan mogelijk zijn dat u om de benodigde capaciteit te behalen andere aantallen aanbiedt. Dat is mogelijk indien u onderbouwd aantoont dat de benodigde capaciteit wordt behaald
Interne Kennung: 1