545492-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen – Projecten OVL - Gemeente Dordrecht en Zwijndrecht 2026-2032
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjecten OVL - Gemeente Dordrecht en Zwijndrecht 2026-2032
BeschreibungWerkzaamheden die vallen onder de Opdracht zijn o.a.: • Plaatsen, verplaatsen, bijplaatsen en/of vervangen van lichtmasten en/of armaturen; • Uitnemen, tijdelijk opslaan en herplaatsen van lichtmasten en/of armaturen; • Rapporteren van de verrichte werkzaamheden; • Aanleveren van mutaties ten behoeve van gegevensbestanden incl. oplever- en revisiegegevens; • Diverse bijkomende werkzaamheden Zie leidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
BeschreibungZie leidraad.
Interne Kennung1