2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem długoterminowy 6 samochodów osobowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odpłatny najem długoterminowy 6 samochodów osobowych z silnikiem benzynowym, zgodnie ze specyfikacją, wyposażeniem i warunkami opisanymi w Załączniku nr 1 do umowy, a także świadczenie obsługi serwisowej i innych czynności wskazanych w treści Umowy, której wzór stanowi załącznik nr 9 do SWZ. 2) Zamawiający deklaruje dla wynajmowanych samochodów łączny limit 720 000 przejechanych km przez cały okres najmu. W przypadku przekroczenia zadeklarowanego limitu kilometrów, Zamawiający uiści dodatkową opłatę za przejechane kilometry ponad wskazany limit, wg stawek zaoferowanych przez Wykonawcę w Formularzu ofertowym. Szacowane przekroczenie limitu kilometrów, w czasie trwania całej Umowy, wynosi nie więcej niż 30 000 kilometrów. 3) Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawarto we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 664238-2024
Interne Kennung: ZPb-II.271.140.2024.SA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001