545511-2026 - Ergebnis
Estland – Abfallcontainer und -körbe – Tartu valda erinevate konteinerite ja jäätmemahutite soetamine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu valda erinevate konteinerite ja jäätmemahutite soetamine
Beschreibung: Hanke eesmärk on jäätmete liigiti kogumise suurendamiseks soetada maapealsed mahutid, tekstiilikonteinerid, aia- ja haljastusjäätmete multilift konteinerid ning kolmeosalised väikesed väliprügikastid. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309554-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maapealsete mahutite soetamine ja paigaldus
Beschreibung: Hanke esemeks on avalikuks kasutamiseks maapealsete kandilise vormiga mahutite soetamine ja paigaldamine liigiti kogutavate jäätmete kogumissüsteemi arendamiseks. Soetatakse segaolmejäätmete ja pakendijäätmete kogumiseks 24 mahutit suurusega 2–2,5 m³, millest 12 tk on kahekambrilised ja 12 tk ühekambrilised. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309554-0001